Lista dyplomantów

Lista wypromowanych magistrów inżynierów, oraz magistrów inżynierów architektów z tematami prac dyplomowych:

I.    Prace dyplomowe (rocznikami – od najnowszych).

(2014-2015) Dyplomy inżynierskie:

  • Bil Agata Maria, Hostel miejski we Wrocławiu,
  • Dryś Martyna, Dom jednorodzinny w zabudowie szeregowej we Wrocławiu,
  • Gałeczka Paweł, Budynek mieszkalno-usługowy w śródmieściu Opola,
  • Kaczorowska Izabela, Zagospodarowanie skweru przy ul. Nowy Świat,
  • Kędzierski Tomasz, Hostel miejski z barem szybkiej obsługi we Wrocławiu,
  • Repeć Maja Anna; Zagospodarowanie przestrzeni publicznej na Wyspie Piasek.

(2013-2014) Dyplomy magisterskie:

  • Bogumił Katarzyna: Klub muzyczny ze studiem nagraniowym w Głównym Mieście w Gdańsku,
  • Jacek Nowak: Ośrodek hipoterapii i rekreacji konnej w Tomaszowie Mazowieckim,
  • Juszczyk Natalia: Projekt Jura, Zespół schronisk turystycznych na Wyżynie Krakowsko-Częstochowskiej,
  • Milczarek Karol: Ośrodek terapii uzależnienia alkoholowego w Mierzynie,
  • Sałańska Jagoda: Stacja uzdatniania wody z funkcją edukacyjną w Szczecinie,
  • Trelowska Magdalena: Budynek biurowy – siedziba firmy odzieżowej we Wrocławiu,
  • Zdrojewska Martyna: Miejska mediateka publiczna w Płocku,
  • Chyra Artur: Szkoła podstawowa w Gaziantep, Turcja.

2013/2014 Dyplomy inżynierskie:

  • Kazmierczak Katarzyna: Hostel miejski.

2012/2013 Dyplomy magisterskie:

  • Cichoń Karolina: Specjalistyczna lecznica dla koni,
  • Kilian Marlena: Całoroczny tunel dla narciarzy biegowych w Jakuszycach.

2012/2013 Dyplomy inżynierskie:

  • Czycza Zofia: Projekt przystani tramwaju wodnego nad Odrą,
  • Krzykawiak Agata: Projekt zagospodarowania przestrzeni publicznej (miasto–wieś) z elementem kubaturowym,
  • Michalski Tomasz: Hostel miejski,
  • Miśniakiewicz Marek: Ośrodek usługowy dla  zespołu domów jednorodzinnych,
  • Olejniczak Ewa: Ośrodek usługowy dla  zespołu domów jednorodzinnych,
  • Warzecha Urszula: Ośrodek usługowy dla  zespołu domów jednorodzinnych.

2011/2012 Dyplomy magisterskie

  • Domańska Agnieszka: Jeleniogórski inkubator przedsiębiorczości,
  • Jakubińska Anna: Brochowskie centrum dzieci i młodzieży we Wrocławiu,
  • Małgorzata Worwa: Winiarnia w regionie Malagi,
  • Żarnowiec Dagmara: Zespół studiów fotograficznych „Fabryka Fotografii”.

2011/2012 Dyplomy inżynierskie:

  • Kamińska Agnieszka: Projekt przystani tramwaju wodnego nad Odrą,
  • Kawecka Katarzyna: Dom twórcy/właściciela z pracownią/warsztatem,
  • Majdzik Aleksandra: Projekt przystani tramwaju wodnego nad Odrą.

2010/2011 Dyplomy magisterskie:

  • Dybowski Daniel: Centrum Szkolenia Żeglarstwa w Piaskach,
  • Jańczuk Magdalena: Budynek usługowo-administracyjny towarzyszący marinie jachtowej w miejscowości Scala Potamia w Grecji,
  • Kanikowska Marta: Centrum szkoleniowe ogólnopolskiego towarzystwa ochrony ptaków,
  • Marszał Marta: Budynek handlowo-biurowy Teheranie,
  • Nowak Monika: Stocznia jachtowa w Sławie,
  • Pełka Patrycja: Projekt koncepcyjny zakładu ciepłowni geotermalno-gazowej w Zduńskiej Woli,
  • Rzepecka Hanna: Ośrodek rehabilitacyjny dla dzieci w Poznaniu.

2010/2011 Dyplomy inżynierskie

  • Małgorzata Gogola: Manufaktura papieru czerpanego,
  • Anna Karasińska: Winnica w miejscowości Ochla,
  • Natalia Kulińska: Warsztat produkcji instrumentów strunowych,
  • Filip Rafałko: Browar w wyszynkiem w Świdnicy,
  • Zaręba Kamila: Zakład Produkcji Mebli w Chorzowie.

2009/2010 Dyplomy magisterskie, studia jednostopniowe

  • Gałwiaczek Agnieszka: Energooszczędny górski kompleks wielofunkcyjny przy zespole sztolni Riese we Włodarzu w Górach Sowich (Sudety),
  • Grabowski Marcin: Nowoczesne samowystarczalne energetycznie schronisko wysokogórskie,
  • Kułakowska Katarzyna: Dom poprawczy dla chłopców w Radwanicach,
  • Salamon Wioleta: Zespół budynków produkcyjno-adminstracyjnych winnicy z częścią hotelową,
  • Szczepański Bartosz: Centrum Rozwoju Osobistego i Relaksacji,
  • Szymańska Martyna: Centrum rehabilitacyjno-wolontariackie dla osób starszych z wykorzystaniem rozwiązań ekologicznych i energooszczędnych.

2007/2008 Dyplomy magisterskie, studia jednostopniowe

  • Justyna Ambroziak: Młodzieżowy Ośrodek Artystyczno-Sportowy „Fabryka Emocji” we Wrocławiu,
  • Andrzej Ciupiński: Hala sportowa we Wrocławiu,
  • Paweł Markuzel: Centrum sportu i rozrywki LEVEL w Ustroniu,
  • Jakub Onyszkiewicz: Wielofunkcyjne Centrum Laboratoryjno-Badawcze na Niskich Łąkach, Europejski Instytut Technologiczny
  • Paweł Osmak: EXPO/BOX;
  • Adam Pałkus: Ratusz w Stalowej Woli,
  • Szymon Szwec: Centrum Rzemiosła Artystycznego,
  • Sławomir Malinowski: Całoroczny kryty stok narciarski,
  • Paulina Janeczko: Europejski Instytut Technologiczny, Budynek Wydziału Informatyki.

2006/2007 Dyplomy magisterskie, studia jednostopniowe

  • Magdalena Stanescu: Szukarnia, Znikający bar i siedziba firmy organizującej spotkania dla singli, Wrocław,
  • Katarzyna Sibilska: Pracownia architektoniczna w Bogliasco, Włochy,
  • Gaweł Tyrała: Biblioteka Politechniki Wrocławskiej, Wrocław,
  • Anna Nawalaniec: Młodzieżowe Centrum Kultury Regionalnej w Zakopanem,
  • Miłosz Wróbel: Galeria Sztuki we Wrocławiu przy ul, Bernardyńskiej.

2005/2006 Dyplomy magisterskie, studia jednostopniowe

  • Józef Franczok: Własna barka mieszkalna, Wrocław,
  • Magdalena Kułakowska: Fabryka gumobetonu, Wrocław-Muchobór,
  • Tomasz Zaleski: Muzeum Iakova Chernikhova, Wrocław,

 

  • Magdalena Górska: Baza na Marsie, Mars,
  • Kamila Krzyżanowska: Zakład karny z domem matki i dziecka.

2004/2005 Dyplomy magisterskie, studia jednostopniowe

  • Karolina Łaz: Ośrodek badań nad energią odnawialną, Jawor,
  • Magdalena Sadowska: Cargotecture, Świnoujście,
  • Barbara Karolewicz: Supermarket, Wrocław,
  • Tomasz Kurpiel: Rozbudowa wydziału architektury PWr, Wrocław,
  • Paweł Wróblewski: Planetarium, Wrocław,
  • Kamil Wójcik: Zakład przetwórstwa rybnego w Nakanek, Alaska,

800x800_wojcik

  • Marta Maślanka: Centrum przyrodolecznicze w Polkowicach,
  • Grzegorz Górka: Ośrodek szkolno-wychowawczy, Katowice

Koreferaty prac dyplomowych magisterskich (2004-2014), 36 osób:
Kotwica Paweł, Misiura Anna, Zielińska Laura, Pizio Marta, Biegun Tomasz, Klamiński Jacek, Zarzycki Piotr, Zajączkowski Stanisław, Majewska Joanna, Swerhun Aleksandra, Piatrzyk Justyna , Biernat Dorota, Krokosz Piotr, Dąbkowska Agnieszka, Lewicka Anna, Pankiewicz Agnieszka, Zamelduch Błażej, Gola Dorota, Siuda Maciej, Magdalena Szerla, Ilona Jakubowska, Marcin Jarosz, Adam Kazuro, Magdalena Narewska, Monika Stodolna, Tomasz Podgórski, Aleksandra Kulczycka, Joanna Stefańska, Katarzyna Leśniewska-Bukała, Małgorzata Gogola, Agnieszka Tomala, Aleksandra Omiotek, Bartłomiej Poteralski, Monika Jaskulska, Aleksandra Kozioł, Piotr Halczuk

Reklamy