O stronie

Strona brzezicki.of.pl i powiązany z nią blog są stronami prywatnymi, prezentującymi prywatne poglądy autora dra hab inż. arch. Marcina Brzezickiego w żadnym stopniu nie reprezentującymi stanowiska Wydziału Architektury Politechniki Wrocławskiej.

W zakresie pośrednictwa w przekazywaniu informacji administracyjnych dla studentów strona brzezicki.of.pl jest jedynie platformą pośredniczącą w dostępie do danych. Administrator strony nie bierze odpowiedzialności za zawartość merytoryczną tematów projektów kursowych, harmonogramów itp. informacji administracyjnych. Wszystkie wątpliwości proszę zgłaszać autorom tematów.

Cała zawartość serwisu, tekstowa, graficzna i fotograficzna jest autorstwa Marcina Brzezickiego i podlega ochronie prawa autorskiego na mocy „Ustawy o prawie autorskim i prawach pośrednich”. Zabrania się kopiowania jakiegokolwiek elementu strony, w jakiejkolwiek formie. Treści, które nie zostały wytworzone przez administratora strony, a dla których strona jest jedynie platformą pośredniczącą, podlegają ochronie prawnej ich autorów.

Poprzednia wersja serwisu brzezicki.of.pl dostępna jest pod adresem: http://brzezicki.cba.pl/index.html. Ta wersja serwisu nie jest już aktualizowana i będzie dostępna do momentu przeniesienia zawartości na nowy serwer.

Od marca 2016 r. prowadzony jest także równoległy bolg, którego zadaniem jest prezentacja fotografii wykonywanych podczas wyjazdów studialnych, wyjazdów wakacyjnych i prywatnych, zapraszam na https://fabrzezicki.wordpress.com/

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s