Konkurs na najbardzej „przezroczystą” fotografię

Ogłaszam konkurs na najbardziej „przezroczystą” fotografię wykonaną podczas wyjazdu studialnego do Cottbus. Fotografie w zmniejszeniu do ok. 600×800 pikseli, w formacie *.jpg należy nadsyłać na mój adres służbowy do 20 listopada 2011. Autor/ka zwycięskiej fotografii otrzyma Grand Prix. Nagrodą będzie pen-drive ufundowany ze środków składkowych, które pozostały niewykorzystane (nie płaciliśmy za pozwolenia na fotografowanie w muzeum). Wręczenie nagrody wraz z prezentacją zwycięskiej pracy nastąpi na wykładzie 23 listopada 2011.

Informuję, że fotografie będą przyjmowane do wtorku 22.11.2011 do godz. 12:oo. Głosem doradczym w przyznaniu Grand Prix będzie służył p. Krzysztof Smyk, wrocławski fotografik specjalizujący się w fotografii architektonicznej.

Jury przyznało dwa wyróżnienia równorzędne i nagrodę Grand Prix. Wyróżnienia otrzymały prace nr 14 (Marty Górniak) i nr 18 (Marty Dąbrowskiej), nagrodę Grand Prix otrzymała praca nr 1 (Anny Karasińskiej). Nagrodzonym gratuluję, a wszystkim autorom dziękuję za udział. Nagrody zostały rozdane 23.11.2011 r. po zakończeniu wykładu.

Reklamy
Ten wpis został opublikowany w kategorii OGŁOSZENIA. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s